Skip to content Skip to footer

Yatırım ve Finansman

Üretim Sektörüne Yatırım

Üretim sektöründe, Spera Global Yatırım ve Danışmanlık, özellikle yüksek teknoloji içeren ve katma değeri yüksek üretim süreçlerine yatırım yapar. Bu bağlamda, otomasyon, robotik ve yapay zeka teknolojilerini kullanan ileri üretim tesisleriyle ortaklık kurar. Şirket, üretim verimliliğini artıran ve endüstri 4.0 dönüşümüne katkıda bulunan girişimleri destekler.

Yenilebilir Enerji Sektörüne Yatırım

Spera Global Yatırım ve Danışmanlık, yenilenebilir enerji kaynaklarından, enerji verimliliği çözümlerine kadar enerji sektörünün geniş bir yelpazesinde yatırımlar yapar. Bu alandaki yatırımları, sürdürülebilir ve temiz enerji kaynaklarının gelişimine önemli katkılarda bulunur. Güneş, rüzgar ve hidroelektrik enerji projeleri, atıktan enerji üretimi, Biokomur / Biochar üretimi şirketin odak noktaları arasında yer alır. Ayrıca, enerji depolama teknolojileri ve akıllı şebeke çözümleri gibi yenilikçi alanlarda da aktif rol alır.

Teknoloji Alanında Yatırım

Teknoloji sektöründe, Spera Global Yatırım ve Danışmanlık; yazılım, yapay zeka, büyük veri analizi ve dijital dönüşüm projelerine yatırım yapmaktadır. Bu yatırımlar, sektörler arası inovasyon ‘u teşvik eder ve dijital çağın gereksinimlerine uygun çözümler sunar. Şirket, aynı zamanda, teknoloji start-up’larına mentörlük ve finansal destek sağlayarak, bu alanlardaki yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesine katkıda bulunur.

Tüm Sorularınız İçin Anında İletişime Geçin.

Tüm Sorularınız İçin
Anında İletişime Geçin.